Duben 2012

30.4. 2012

30. dubna 2012 v 8:23 | Kate |  DAY BY DAY
Všem vám moc děkuju za povzbuzující komentáře, hned se cítím líp. ♥ Dneska půjdu s kámoškou bruslit. Ráno se mi moc nechtělo, bolela mě hlava, k bolení v krku jsem ještě začala kašlat a chytila jsem rýmu. :D :/ Ale nebudu celý den sedět doma, když je venku tak nádherně, jen ptoto, že je mi špatně. :D :)

Snídaně: tvaroh s musli a ovocem
Svačina: jablko, 2 pšeničné polomáčené chlebíčky, musli tyčinka, zákys
Oběd: rýže s masem, omáčkou a fazolema
Svačina: hrst musli
Večeře: 1 knackebrot se sýrem, zeleninový salát, opravdu malý kousek grilovaného masa, 5 slaných koleček

Pohyb: 1h 45min bruslení, posilování břicha, Jillian Michaels - 30 Day Shred: Level 1

11:52 - Tak na brusle s kámoškou nejdu, na poslední chvíly to odvolala. :/ Nechci jet sama, tak jsem volala mamce a pokud to bude stíhat z práce, tak pojede semnou ona. :)

13:07 - Ta svačina je strašná, já vím, ale oběd bude až kolem třetí a já mám strašnej hlad. :(

15:36 - Oběd byl až teď, pak nemám mít hlad! :D Večer budeme grilovat, tak nevím, jestli se tomu vyhnu.. mamka má keci už teď. :/ V šest pojedeme na ty brusle. :)

19:46 - Jsem vyřízená. Mamka jela na kole, já na bruslých. To byla rychlost. :D Jill už nedám, to by mě zabilo! :D :/ Takže jeden den pauza. A to grilování.. řekla jsem si, že si dám, sice je dneska jídelníček ošklivý, ale celý ty 2 týdny jsem se docela držela, tak jsem si dnes chtěla dát do nosu. Jenže.. přijedeme domu a místo krásnýho grilovánýho masa tam vidím hnusný tlustý maso, který nejím. Nechutný, fakt. Takže se půl dne těším, že se konečně pořádně najím a oni ugrilujou tohle. To naštve. Jdu si udělat něco zdravýho k véče.

21:44 - Tak nakonec jsem to maso ochutnala (vybrala jsem to libové). Bylo toho asi tak na dvě malé kousnutí. A pak tam měli ještě rozdělané takové ty kolečka, jak prodávájí s různými příchutěmi. Úplně mi vypadl název. :D No tak jsem si vzala 5 těch slaných. Mamka s taťkou dneska slaví výročí (už 18 let jsou spolu ♥), tak jsem si to chtěla užít s nima a na chvíly zapomenout na to, že se snažím hubnout. Myslím si, že jsem se docela držela. :) A přestali mě bolet nohy z bruslí, takže jdu na Jill. Jsem blázen, ve třičtvrtě na deset se rozhodnu cvičit. :D Už mi to všechno leze na mozek.

Damn!

29. dubna 2012 v 13:59 | Kate |  DIARY
NENÁVIDÍM TENHLE POCIT!


Čím začít? Je mi na nic. Na oběd jsem byla u babičky na ten květák. Vypadalo to dobře, jen květák, v tom nějaká zelenina, brambory. Nic zas tak nezdravýho. Když mi to babička nandala, tak se začala natahovat po omastku. Řekla jsem asi 5x, že to chci bez toho, dokonce jsem se snažila jí ten talíř vzít a ona mi tam i tak dala plnou lžíci toho hnusu. Neřeknu kdyby mi to s tím alespoň chutnalo. Mě to ale nechutnalo, bylo to mastný jak nevím co. Zase tak strašný to nebylo, ale já prostě nenávidím omastek, takže je pro mě i jedna blbá lžíce moc. Chtělo se mi brečet. Pak mi začala ještě řikat jakej zdravej oběd mi to udělala. Snažila jsem se ty politý brambory okrájet a sníst jen to uvnitř, co se toho omasku nestačilo dotknout, ale stejně jsem tím ničemu nepomohla. Nechápu, proč musím jíst něco tak nezdravýho a ještě k tomu, když mi to nechutná. A já kráva se ještě na ten oběd těšila. Pak se mě děda začal ptát na to, proč se semnou moje bývalá nejlepší kamarádka přestala bavit. Sama to nevím, prostě si našla jinou kamarádku, stejně pitomou, jako je ona (nechci jí urážet, ale ona je fakt blbá). Ani nevím proč jsme se spolu tolik bavili. A taky nevím proč se mě na to děda ptal. Chtělo se mi brečet ještě víc, protože i když jí nenávidím, chybí mi. Babička mezitím mlela o jídle a o tom, že skončím jako teta, že nic nežeru a že neví, proč to tady má řešit. Ať si vezmu příště volno ve škole a jedu na chalupu s rodičema. Když jsem dojedla, celá znechucená jsem jí ještě poděkovala a jakmile jsem zavřela dveře do pokoje, začla jsem brečet. Je to blbost, já vím, ale cejtila jsem se tak bezmocná a sama. Chci jíst cokoliv, nechci trávit volný čas cvičením, chci žít normálně a nesesypat se kvůli jednomu pitomýmu obědu. Chci být hezká, chci být chytrá, chci mít přítele, chci být šťastná. Vím, že jsem sem nedávno psala, že šťastná jsem, ale asi to bylo jen chvilkový. Já nikdy nemůžu být šťastná. A nikdy se mi nepodaří zhubnout. Omlouvám se za tak debilní článek, ale já se musela někomu svěřit. Nemůžu to v sobě dusit. Už ne.

29.4. 2012

29. dubna 2012 v 7:16 | Kate |  DAY BY DAY
Dneska jsem chtěla jít zase na brusle, ale jsem nemocná a taky jsem celá spálená. :D Ramena a výstřih mám úplně rudý. A večer jsem nemohla spát, protože mě šíleně bolelo v krku. Teď to není o moc lepší. :/ Takže plány na dnešek? Uklízení, učení, Jill a velkej odpočinek. :D Ten detox mi stačil jeden den, teď už na to kašlu. :) Jinak dnes mi váha ukázala 49! A není to jen dneska, váhu už pozoruju delší dobu, abych měla jistotu. :) Sice je to jen jedno kilo za dva týdny, ale nepřiberu to hned zpět. :) Jdu si škrtnout padesátku. :D

Snídaně: bílá activia s musli a ovocem
Svačina: 2 pšeničné polomáčené chlebíčky, ovofit
Oběd: polévka, květák (mozeček) s bramborama
Svačina: ovesné sušenky
Večeře: 1 plátek sýra, 1 rajčátko


10:03 - Musím přestat tolik žrát! Ono to vypadá nevinně - bílá activia s musli a ovocem, jenže já toho každý ráno sežeru plnou misku. Je mi ze sebe špatně. Rozhodla jsem se, že budu míň jíst. Bez velké sladké snídaně a sladké dopolední svačiny se neobejdu, ale bez odpolední svačiny budu muset. Takže odteď se budu snažit jíst 4x denně.

11:03 - Fáájn, budu jíst 5x denně. :D Ale ty snídaně musím fakt zmenšit, přijde mi, že mám větší břicho, než když jsem hubnout začala. :/ :D Dnes si odpolední sváču nedám - celý den do sebe liju čaj na kašel a bolení v krku, takže jsem naplněná k prasknutí. :D

15:44 - Mám depku, hlad a strašnou chuť na sladký, takže do sebe jdu narvat sušenky k svačině. Možná sním ještě něco, kdyžtak to sem večer dopíšu.

28.4. 2012

28. dubna 2012 v 11:24 | Kate |  DAY BY DAY
Určitě budu muset jíst to kuře. :/ To bylo keců. Doufám, že se z toho nějak vyvlíknu, protože oběd jsem si už udělala. Teď vás půjdu oběhnout a pak razíme s kámoškou na brusle. :)

Snídaně: jablko, bluma
Svačina: kousek melouna
Oběd: ovocný salát
Svačina: mrkev
Večeře: zeleninový salát


15:59 - Teď jsem se vrátila ze stezky. Venku je šílený počasí, jdu se opalovat. :D Jo a hodně z vás mi tu do komentářů psalo ať si to kuře dám, že mi neublíží.. Já vím, ale dnes chci opravdu jíst jen ovoce a zeleninu. :) Zítra už zase budu jíst normálně, sice jsem to chtěla vydržet celý víkend, ale babička je ze mě na prášky a dává mi dvouhodinový přednášky o tom, jak se má jíst. :D

Fruit and vegetables all weekend

28. dubna 2012 v 8:42 | Kate |  DIARY
POKUD TO VYDRŽÍM TAK JEN OVOCE, ZELENINA A ČISTÁ VODA


Rodiče na celý víkend odjeli tak mě napadlo, že když mamka nebude vařit, můžu skusit jíst celý víkend jen ovoce a zeleninu. :) Spousta z vás už tohle taky dělala. Já jsem to chtěla vyzkoušet už dřív, ale máma měla keci. :D Možná to vydržím jen jeden den, možná ani jeden. Už když jsem vstala a šla jsem přes chodbu, tak jsem cítila, že babička peče buchtu. :D Pokud zbyde, tak si jí dám v pondělí k snídani. :) Včera babička říkala, že budu obědvat s nima, že bude kuře. Já jí řekla o tom, co mám v plánu a to bylo keců. :D Oni se o mě teď doma všichni bojí, protože nechtějí abych skončila jako mamky ségra (myslím, že byla anorektička, i teď po x letech vypadá jako kostra). Ale já nehodlám přestat jíst, nebo začít zvracet. Nikdy jsem to nedělala a nikdy s tím nezačnu. :) Takže pokud mi to babička neskazí, budu mít ovocný a zeleninový víkend. :)

Thinspiration #7

27. dubna 2012 v 20:33 | Kate |  THINSPIRATION

27.4. 2012

27. dubna 2012 v 6:11 | Kate |  DAY BY DAY
Dneska píšeme z matiky a já to pořád neumím. :D Né, že bych to pořád nechápala, ale vždycky to celý obrátím. :/ :D No nic, držte mi palce ať to zase nepodělám. :D

Snídaně: bílá activia s musli a banánem, bluma
Svačina: ovofit
Oběd: ptáčková omáčka, hovězí -bio, dušená rýže, ovocný jogurt light, 2 pšeničné polomáčené chlebíčky
Svačina: 1 knackebrot se šunkou a paprikou, ovofit
Večeře: 2 knackebroty se sýrem, zeleninový salát


13:55 - V jídelně nám dávají porce pro páťáky, tak se nedivte, že jsem pak měla ještě ten jogurt. :D Ve škole jsem se nechala vyzkoušet z matiky a češtiny. Dostala jsem jedničky! :D Takže tím jsem si snad trošku ty pětky opravila. :) Mám strašnou radost, myslela jsem si, že to zase podělám. :D Včera jsem brečela půl dne, dnes budu skákat štěstím do stropu. :D

13:58 - Šáhla jsem ještě po dvouch polomáčených chlebíčcích. :D :/ No a co, je pátek, já mám hlad a chuť na sladký, tak můžu trošku zhřešit, ne? Mám to za ty jedničky. :D Já to vycvičím. :)

18:14 - Dneska nehodlám mít hladový žaludek a proto jím trošku víc než obvykle. :D Ale nevadí mi to, na výkend plánuju velkou očistu. Ještě vám o tom pak napíšu. :)

26.4. 2012

26. dubna 2012 v 6:16 | Kate |  DAY BY DAY
Dnešek snad bude fajn, ve škole budeme mít k obědu skvělé jídlo. :)

Snídaně: bílá activia s musli a banánem, bluma
Svačina: ovofit
Oběd: polévka, přírodní filé, bramborová kaše, kyselá okurka, hrst musli
Svačina: mrkev
Večeře: krajíc celozrnného chleba se šunkou, okurkou a rajčátkama

Pohyb: tělocvik (běh), 20min běh, Jillian Michaels - 30 Day Shred: Level 1

16:31 - Kvůli tomu musli si nic nevyčítám - bylo to před sportem a bylo ho málo, stačí že se trápím kvůli škole.. Jedla jsem ho před sportem i včera, i předevčírem a můj výkon byl lepší, takže mi je to úplně u p*dele. Je mi hrozně, během jednoho týdne jsem ve škole dostala 3 pětky a to jsem jich za celý život nedostala ani 10 dohromady. Bože, nenávidím se! :'( Až to máma zjistí, asi to s ní sekne. Musím to před ní tajit jak nejdýl to půjde a hlavně si to musím opravit! Jenže jak, když tu látku nechápu i když jsem se učila? Nevím co budu dělat na gymplu.. Všechno jde do háje, jsem na nic! Alespoň, že jsem si dnes nepodělala jídelníček a nevynechala sport, to už bych fakt nezvládala.

25.4. 2012

25. dubna 2012 v 5:45 | Kate |  DAY BY DAY
Dneska jedeme do tý Prahy. :) Už se docela těším, ale bolej mě nohy tak jsem zvědavá, jak budu po Praze šlapat celej den. :D Domu se vrátím opravdu až večer, takže nevím, jestli vás pak stihnu oběhnout. Pokud ne, napravím to zítra. :)

Snídaně: bílá activia s musli a banánem, bluma
Svačina: ovesné sušenky
Oběd: tmavá houska se šunkou a okurkou, jablko
Svačina: tmavá houska se šunkou a okurkou, hrst musli
Večeře: 2 knackebroty se sýrem, zeleninový salát

Pohyb: celodenní procházka, Jillian Michaels - 30 Day Shred: Level 1

17:51 - Tak už jsem doma. :D Bylo to tam fajn, ale musela jsem se fakt ovládat, kámoška předemnou mávala celý den hranolkama a muffinama. :D Musím se jít učit, dělat úkoly a pak si chci zacvičit, takže vás už nestihnu oběhnout, nezlobte se. :/

Thinspiration #6

24. dubna 2012 v 20:32 | Kate |  THINSPIRATION